Co ludzie lubią oglądać?

W dobie pandemii ludzkość pochyliła się jeszcze bardziej nad ekranami smarfonów, laptopów lub dumnie uniosła głowę wpatrując się w wielkie ekrany telewizorów OLED. Oglądamy teledyski, Netflixa, krótkie firmy na You Tube lub relacje na Instagramie. Nasz wzrok przykuwają filmy – mają one klimat, fabułę, narrację i emocje, których pożądamy.

Film, aby zaistnieć

Konkurencja w internecie jest olbrzymia, a na spoty telewizyjne stać niewielu. Warto jednak zainwestować w film, aby zaistnieć – dać się poznać szerszej grupie ludzi. Masz dobry produkt, ciekawą wizję, a może jesteś zaangażowany społecznie i chciałbyś aby więcej ludzi mogło poznać Twoją inicjatywę?

Soul Seed Media

Soul Seed Media oferuje produkcje, które przykuwają uwagę:

– filmy fabularne,

filmy reklamowe,

– filmy promocyjne,

filmy dokumentalne,

klipy,

– spoty.

Soul Seed Media tworzy autorskie projekty o różnej tematyce.

Otwarci na nowe wyzwania

Producent i reżyser Soul Seed Media – Michal Bernardyn ma duże doświadczenie w kręceniu filmów dla sektora biznesu, przemysłu (filmy o automatyzacji i robotyzacji), edukacji i nauki. Tworzy nie tylko ciekawe reportaże, ale także felietony o dokumenty. Postępująca digitalizacja i cyfryzacja urzędów wymaga niekiedy filmów instruktażowych lub szkoleniowych, które Soul Seed Media także realizuje.

Wywiad z Michałem Bernardynem

Film o kampaniach społecznych

Problemy społeczne, inicjatywy stowarzyszeń i sektora organizacji non-profit, również pozarządowych (NGO) świetnie wpisują się w portfolio Soul Seed Media. Film o kampaniach społecznych jest trudną formą przekazu, jednak bardzo potrzebną w dzisiejszych czasach.

Film to dobra inwestycja

W dzisiejszych czasach każdy może zostać filmowcem mając dobry aparat lub smartfona. Jednak należy pamiętać, że popełniane błędy mogą zepsuć cały efekt wyjątkowego przekazu. Realizowany przez Soul Seed Media film to dobra inwestycja. Może stać się wizytówką firmy lub wyjątkową realizacją klipu, lub spotu muzycznego.

Magia srebrnego ekranu

Kogo nie czaruje magia srebrnego ekranu. Realizacje kinowe z dobrym dźwiękiem to także domena firmy. Właściciel marki Soul Seed Media  jest także dźwiękowcem toteż można być pewnym, że film będzie nakręcony i zrealizowany na najwyższym poziomie zarówno wizualnym jak i dźwiękowym.

Jak się nauczyć kręcić filmy?

Zastanawiasz się jak kręcić filmy? Po prostu skontaktuj się z Soul Seed Media i zapytaj o szkolenie z filmu lub fotografii.