fbpx

O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą nastawioną na networking i współpracę między firmami. Chcemy wspierać biznes przez budowanie trwałej sieci wartościowych kontaktów.

Co robimy?

Promujemy firmy, prowadzimy marketing w mediach społecznościowych, poszukujemy partnerów handlowych i dążymy do wymiany usług między przedsiębiorstwami. Poszukujesz partnera biznesowego? Potrzebujesz nowego rynku zbytu? Daj nam znać – pomożemy?

Dlaczego networking?

Znamy firmy naszego regionu. Mają one różne potrzeby, ale i różne zasoby, którymi mogą się podzielić. Call-centre, powierzchnia magazynowa, czas wolny na maszynie CNC, możliwości wizualizacji nowej hali, dobry system zbierania danych produkcyjnych lub rejestracja czasu pracy – jeśli potrzebujesz rekomendacji – napisz do nas. Podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Networking to dobry pomysł na powstanie przemysłu po epidemii CODIV-19.

Jak działamy?

Jeździmy do klientów i pytamy czego potrzebują i czym mogą się podzielić. Prowadzimy marketing w Social Media – udostępniamy ciekawe treści, promujemy wartościowe inicjatywy, piszemy artykuły o dobrych produktach. Każde spotkanie biznesowe – czy na konferencji lub targach, wykorzystujemy do szerzenia wiedzy o firmach Polski Północnej.

Jeżeli interesuje Cię jakiś ciekawy produkt lub usługa – NAPISZ DO NAS. Znajdziemy dla Ciebie partnera biznesowego. Jeśli posiadasz zasoby, które chciałbyś sprzedać/wynająć skontaktuj się znami – umieścimy informację na stronie w zakładce PROJEKTY. Jest to nasza tablica ogłoszeń. Jeśli jesteś np. freelancerem Twoje usługi również możemy udostępnić.