SMS EasyReader&Printer czyli jak drukować SMSy

SMS niedługo będzie obchodził swoje trzydzieste urodziny. Co ciekawe pierwsze wiadomości miały limit 160 znaków, który w zasadzie nie zmienił się do dziś. Skutkiem ubocznym ewolucji technologii GSM było masowe udostępnienie możliwości wysyłania wiadomości przez miliony użytkowników na całym świecie. Trudno sobie nawet wyobrazić ile takich SMSów wysyłamy. Ale nie o ilość chodzi, lecz o zawartość.

Cenne SMSy

Zmieniłeś komórkę i chcesz zarchiwizować wiadomości tekstowe? Masz sentyment do korespondencji z bliską osobą? Może znalazłeś się w trudnej sytuacji i sąd żąda dowodów w sprawie rozwodowej lub biznesowej? Lub co gorsza ktoś wysyła Ci niechciane wiadomości albo borykasz się ze stalkerem? Twoje cenne smsy można eksportować z telefonu komórkowego do komputera i wydrukować.

SMS EasyReader&Printer

Archiwizacja SMSów nigdy nie była prostsza! Wystarczy odwiedzić stronę SMS EasyReader&Printer. Aplikacja SMS EasyReader&Printer umożliwia przesyłanie i eksport SMS i MMS  (pliki *.JPG, PNG i GIF) z dowolnego telefonu z systemem ADNROID w wersji od 4.x do 10.x. Aplikacja pozwala na pobranie Twoich wiadomości tekstowych również z telefonów z systemem Windows oraz Phone OS. Nasza aplikacja wspiera praktycznie 99,99%  dostępnych smartfonów – to zdecydowana zaleta na rynku.

Jak wydrukować SMSy z komórki?

Jeśli zastanawiasz się jak wydrukować SMSy z komórki lub obawiasz się, że jest to zbyt trudne – na naszej stronie znajdziesz samouczki. W skrócie – eksport plików z komórki do komputera i wydruk SMS można wykonać w następujących krokach:

  1. Wejdź na naszą stronę SMS EasyReader&Printer💬
  2. Pobierz i zainstaluj bezpłatną aplikację SMS EasyReader&Printer. Pamiętaj o wyrażeniu odpowiedniej zgody na instalację
  3. Uruchom aplikację SMS EasyReader&Printer i zezwól jej na dostęp do Twoich wiadomości
  4. Pobierz SMSy – zapiszą się do pliku SMS_ANDROID.VMSG i wybierz dla niego katalog
  5. Twoje archiwum SMSów zostało utworzone.
  6. Podłącz swój smartfon do komputera lub latptopa – za pomocą kabla USB
  7.  Znajdź swój plik i prześlij na stronę SMS EasyReader&Printer  na komputerze.
  8. Teraz możesz drukować swoją korespondencję!

Informacja to towar

Informacja to towar, który można kupić, sprzedać lub wymienić. Jeśli ulepszysz swój dostęp do SMS EasyReader&Printer  do pełnej wersji, będziesz mógł zarządzać treścią swoich SMSów i MMsów. Prowadzisz firmę i komunikujesz się za pomocą wiadomości tekstowych z klientami? To rozwiązanie dla Ciebie. Za pomocą ulepszonej wersji możesz przeglądać, zarządzać, wyszukiwać wiadomości, mieć dostęp do statystyk, wysyłać SMSy na maila, zapisywać je i drukować! Dowiedz się więcej jak drukować SMSy z telefonu.

SMS EasyReader&Printer- zarządzanie wiadomościami

Wszystkie wymienione opcje pomagają zarządzanie wiadomościami. Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę na SMSami – wejdź na naszą stronę i  wybierz SMS EasyReader&Printer.