Warmia chce się rozwijać

Województwo Warmińsko-Mazurskie, choć przyjazne przedsiębiorcom, nie obfituje w duże wydarzenia dedykowane przedsiębiorcom. Jedynie Kongres Przyszłości i Konferencja Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu mogą poszczyć się renomą w gronie lokalnego biznesu.

Firmy naszego regionu prężnie rozwijają się, głównie dzięki coraz lepszej infrastrukturze. Globalny rynek stawia przed nami bardzo duże wymagania w kwestii takiej jak opłacalność produkcji. Warmia chce się rozwijać. Branża chemiczna, meblarska, oświetleniowa potrzebują dopasowanych rozwiązań. Jak je znaleźć?

III Konferencja AiR

Grupa Alnea i Grupa WM  zorganizowała dla przedsiębiorców naszego regionu III Konferencję AiR. Jest to wydarzenie, które obejmuje tematyką ważne dla biznesu tematy – od wsparcia firm ze strony rządu, wdrożenia nowych technologii, aż po problemy kształcenia pracowników produkcji oraz kadry menadżerskiej przygotowanej do wdrażania Przemysłu 4.0 na potrzeby naszych przedsiębiorstw.

Wywiad specjalny z wiceprezesem Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Grzegorzem Kłoczko

Networking

Konferencja skupiła ważne organizacje takie jak PARP, Klaster Obróbki Metali, Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz przedsiębiorców na wspólnych dyskusjach, wywiadach i wymianie doświadczeń. Nie jest tajemnicą, że po każdej edycji przybywa firm, które rozpoczynają networking. Prezydent Pracodawców RP – Andrzej Malinowski w specjalnym wywiadzie online wypowiedział się na temat wizji zmian w polskiej i światowej gospodarce. Na pewno warto zobaczyć tę inspirującą prelekcję.

Kolejna konferencja za rok. Jest skierowana do prezesów, dyrektorów i menadżerów firm produkcyjnych. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji pisz już teraz na konferencje @alnea.pl