Wyjazdy integracyjne dla firm

Lato to świetny czas na wyjazdy integracyjne dla firm. Połowa roku już minęła i wiele zespołów projektowych weryfikuje osiągnięcie kamieni milowych. Niektórzy już świętują, a inni potrzebują nieco inspiracji. Szkolenia biznesowe połączone z integracją to całkiem niezły pomysł.

Integracje z pomysłem

Black Mandrake Defense oferuje integracje z pomysłem. Oprócz szkoleń biznesowych z trenerami, do dyspozycji uczestników jest wiele atrakcji takich jak szkolenie na strzelnicy, zawody strzeleckie, opcjonalnie trening krav maga, ognisko z piwem kraftowym i integracje.

Szkolenia strzeleckie

Szkolenia strzeleckie wbrew pozorom nie są tylko dla miłośników broni. Wizyta na strzelnicy i możliwość zapoznania się ze strzelectwem sportowym to wyjątkowa okazja poczucia adrenaliny, skupienia i skuteczności. Black Mandrake Defense odczarowuje strzelanie i oferuje zapoznanie się z magicznymi określeniami jak Glock, shotgun, Magnum czy UZI. Bo ze strzelaniem jest jak z pływaniem – każdy powinien choć raz spróbować.

Mega Team

Mega Team jest pakietem adresowanym do zespołów sprzedażowych, projektowych, ale także małych firm. Szkolenie obejmuje warsztaty z efektywnej współpracy w zespole, teambuilding i współdziałanie. Mega Team to najlepsza opcja dla ludzi, którzy realizują wspólnie zadania i są nastawieni na osiąganie celów. W zespole każdy jest inny, ale całość jest czymś więcej niż sumą całości.

Strategiczny przywódca

Strategiczny przywódca to pakiet skierowany do kierowników, menadżerów i liderów, przed którymi stoi zadanie dowodzenia zespołami. Liderzy potrzebują wsparcia w podejmowaniu decyzji, należy wzmacniać w nich skuteczność i decyzyjność. Takie właśnie jest szkolenie Strategiczny przywódca – skupiamy się na efektywnym działaniu, a co za tym idzie na mediacjach i rozwiązywaniu konfliktów, które po prostu się zdarzają.  

Business Power

Business Power to wyjątkowy pakiet dla klubów biznesu. Członkowie stowarzyszeń biznesowych tworzą sieć współpracy. Networking w różnych branżach jest bardzo powszechny, jednak czasem wymaga moderowania. A szkolenie Business Power jest świetnym narzędziem rozwoju. Mindset przedsiębiorcy to ciekawe zagadnienie, które nasi trenerzy będą zgłębiać podczas warsztatów. I do tego nutka rywalizacji na strzelnicy.

Integracje dla firm

Integracje dla firm i szkolenia dla biznesmenów to specjalność Black Mandrake Defence. Szkolenia i wyjazdy firmowe to inwestycja w kardy. Zespoły projektowe oraz menedżerowie codziennie mierzą się z wyzwaniami. Szkolenia biznesowe i oferta strzelnicy Black Mandrake Defense jest nie tylko wyjątkowa. To są warsztaty biznesowe tworzone przez ludzi biznesu.

Zapytaj o ofertę

📲 Telefon/Whatsup/Signal – +48664136274
info@blackmandrakedefense.com

Więcej o pakietach na stronie Black Mandrake Defense