Elektroniczny zamek meblowy do szuflady na kartę RFID

Jak zabezpieczyć ważne dokumenty i cenne rzeczy w domu?  Kontrola dostępu do zawartości szuflad czy szafek to najlepsza opcja ochrony papierów, biżuterii lub pieniędzy przed niepowołanymi osobami. Elektroniczny zamek meblowy do szuflady na kartę RFID daje możliwość ukrycia zabezpieczenia tak, że jest ono niewidoczne dla innych osób. Dodatkowo szuflady nie otwiera się za pomocą kluczyka tylko dzięki zbliżeniowej karcie ze specjalnym czipem.

https://biofinger.pl/niewidoczne-ukryte-elektroniczne-zamki-meblowe-do-szuflad-szafek-gablot-drzwi/

Niewidoczny zamek lepszy niż sejf

Czy wiesz dlaczego niewidoczny zamek jest lepszy niż sejf? Sejfy zazwyczaj są drogie, trzeba je montować bardzo stabilnie, a w różnych sytuacjach zwracają uwagę, nawet jeśli są ukryte w szafie. Niewidoczny zamek montuje się bardzo szybko w szufladzie, a jej otwarcie bez odpowiedniej karty RFID jest bardzo trudne. Oferowane przez firmę https://biofinger.pl zamki elektroniczne mają odporność blokady aż 150 kg. Zamki są certyfikowane(CE, ROHS, ISO9100) i dwuletnią gwarancję.

Gdzie ludzie chowają dokumenty

Gdyby się zastanowić gdzie ludzie chowają dokumenty to odpowiedzi byłyby zapewne różne. Wiele ważnych aktów prawnych, papierów o dużej wartości leży w teczkach gdzieś porzucone w szafkach. A gdyby tak zamontować niewidoczny zamek dodatkowo w ukrytej szufladzie w szafie? Wtedy mamy gwarancję, że przypadkowo czy celowo nikt się do nich nie dobierze, a dodatkowo będziemy mieli te wszystkie cenne rzeczy w jednym miejscu.

Jak zamontować ukryty zamek

Jak zamontować ukryty zamek w szufladzie? To bardzo proste. Zamek składa się z korpusu i mechanizmu z ryglem. Korpus montujemy do czoła szuflady, a mechanizm ryglujący do płyty stanowiącej sufit szuflady. Przytwierdza się je śrubami załączonymi do zestawu. Do tego potrzebna jest wkrętarka elektryczna, a sam montaż zajmuje nie więcej niż 30 min.

Jak działa ukryty zamek szufladowy

Jak działa ukryty zamek szufladowy? Zamek jest wyposażony w baterię typu AAA, a gdy baterie wyczerpują się urządzenie ostrzega użytkownika sygnałem dźwiękowym. Zamek można zasilać także przez mikro USB. Zasilanie pozawala na bezproblemowe działanie mechanizmu. Zamek jest niewidoczny z zewnątrz mebla i tylko posiadacz wie, że należy użyć karty dostępowej RFID. Nie trzeba jej programować do konkretnego zamka, po prostu aktywuje się ją przy pierwszym użyciu. Jeden zamek może być otwierany przez kilka kart jeśli więcej niż jeden użytkownik korzysta ze schowka.

Opcje otwierania zamka elektronicznego

Istnieją też inne opcje otwierania zamka elektronicznego. Oprócz wspomnianych kart dostępu można używać także breloków RFID lub specjalnych pastylek w bransoletkach. Niektóre zamki mają dodatkowe wyposażenie takie jak klawiatura na PIN, czytnik odcisków palca lub poprzez Bluetooth. Ta ostatnia opcja jest szczególnie polecana dla osób korzystających z telefonów i nie wyobrażają sobie noszenia dodatkowych kart czy breloczków. To najlepsze rozwiązanie dla zapominalskich, a dodatkowo pozwala na otwieranie ukrytej szuflady na odległość.

Co zyskujesz kupując zamki szufladowe z serii BIO?

Jeśli zastanawiasz co zyskujesz kupując zamki szufladowe z serii BIO:

– szybka dostawa

– dwuletnia gwarancja

– certyfikowany zamek dobrej jakości

– zabezpieczenie ważnych dokumentów lub pieniędzy w szufladzie

– wygodne użytkowanie

– nowoczesne rozwiązanie, które uniemożliwia dostęp dzieciom i osobom nieuprawnionym

Nie chowaj pieniędzy w poduszce, kup dobry zamek elektroniczny marki BIO.