Firmowe wyjazdy integracyjne

Dbanie o pracowników i utrzymanie wartościowego zespołu to wymiar kultury organizacyjnej. W ostatnich latach pracodawcy poświęcają dużo czasu na tworzenie dobrych warunków pracy poprzez dowartościowanie pracowników. Niejednokrotnie oferuje się dodatkowe pakiety (np. karta Multisport) lub staranne wyposażenie stołówek czy wręcz posiłki. Firmowe wyjazdy integracyjne są świetną okazją do rekreacji, lepszego poznania się i zbudowania dobrych relacji wśród pracowników.

Imprezy firmowe

W niektórych firmach imprezy firmowe są organizowane na zasadzie wieczornej kolacji i zabawy w klubie lub na kręglach. Nierzadko na takie spotkania wynajmuje się specjalistów od teambulding, a podczas takich warsztatów pracownicy mają za zadanie działać zespołowo aby rozwiązać problem lub stworzyć coś nowego.

Wyjazdy integracyjne

Coraz częściej wyjazdy integracyjne mają wymiar tematyczny – np. wspólne żeglowanie, chodzenie po górach czy wizyta na strzelnicy lub poligonie. Amatorzy mocnych wrażeń mogą liczyć na sporą dawkę emocji i nowe umiejętności. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kursy strzeleckie.

Black Mandrake Defense

Black Mandrake Defense to organizacja zajmująca się między innymi organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm. Jednak nie są to zwykłe imprezy. Specjalnie przygotowany program obejmuje szereg atrakcji takich jak strzelectwo sportowe, zajęcia z samoobrony (Krav maga), zwiedzanie wyjątkowych miejsc, teambulding prowadzony przez doświadczonych żołnierzy elitarnych jednostek  GROM lub FORMOZA. Imprezy integracyjne w konwencji Gry Wojenne lub Strategiczny Przywódca są realizowane w dwóch lokalizacjach – Kraków oraz Wałbrzych.

Wyjazdy integracyjne dla klientów  imprezy dla klientów integracje dla klientów

Dla firm produkcyjnych, usługowych, które doceniają swoich odbiorców lub dystrybutorów  poprzez imprezy integracyjne Black Mandrake Defense przygotowała specjalne integracje dla klientów. Wyjazdy integracyjne dla klientów  mogą być jedno lub dwudniowe i są przygotowane tak aby dostarczyć wrażeń, ale i zacieśnić relacje. Dbałość o stałych klientów powinna być przecież nie mniejsza niż zaangażowanie w pozyskiwanie nowych.

Skontaktuj się z nami, a dobierzemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

magdalena.kaminska@blackmandrakedefense.com