REJESTRACJA CZASU PRACY

Co to jest rejestracja czasu pracy (RCP)? To system zbierania danych odnośnie czasu pracy osób zatrudnionych i wykonujących określone obowiązki. Z RCP związana jest także ewidencja obecności pracowników oraz opcjonalnie kontrola dostępu (KD).

Jak działa rejestrator?

Jeżeli zastanawiasz się czy zakupić RCP do swojej firmy lub chciałbyś wdrożyć go w urzędzie krótko wyjaśnimy jak działa rejestrator. Do dyspozycji mamy kod PIN nadawany pracownikowi, ale może być to także karta lub brelok RFID. Biometryczne fotorejestratory mają także opcję rozbienia zdjęć podczas ewidencji oraz czytnik odcisków palca. Rejestrator zapisuje w pamięci wejścia i wyjścia pracowników, z możliwością podziału na zdarzenia służbowe i prywatne.

Dane są udostępniane w raportach, mogą być także bezpośrednio wysyłane do księgowości w celu rozliczeń kadrowych. Cała prostota tkwi w doskonałym oprogramowaniu, które można dostosowywać do potrzeb klienta.

Nagradzać dobrych pracowników?

Twoi pracownicy chcą więcej zarabiać? Dobra praca zasługuje na dobre wynagrodzenie. Dlaczego więc nie nagradzać dobrych pracowników, którzy nigdy się nie spóźniają i pracują efektywnie? Co daje nam dobry RCP

  1. Kontrola wejść i wyjść
  2. Wyjścia/powroty służbowe i prywatne
  3. Szeroki wachlarz raportów bezpośrednich do księgowości lub kadr.
  4. Kontrola dostępu do pomieszczeń
  5. Foto rejestrator
  6. Możliwość korzystania z kart i breloczków RFID oraz odcisku palca

Dzięki RCP możesz dostosować program szkoleń dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia. Brak wydajności, który możesz stwierdzić na podstawie obiektywnych danych, możesz zniwelować szkoląc pracownika lub przenosząc go na miejsce, gdzie jego umiejętności będą lepiej wykorzystane.