Copywriting

Copywriting czyli inaczej tworzenie treści jest w rzeczywistości pisaniem na określone tematy. Copywriter jest osobą piszącą artykuły, hasła reklamowe, współtworzy strategie marketingowe w różnych branżach. W ten sposób powstają również portale internetowe, a także artykuły SEO, które pozycjonują strony.

 Wszystkie artykuły, które znajdziesz na tym portalu są unikalne. Możesz zainspirować się nimi i zamówić tekst na wybrany temat.

Internet treści

Dzisiejszy internet to internet treści. Pomijając głupie i bezsensowne filmiki, prześmiewcze publikacje i publikacje mające wprowadzać w błąd odbiorców, prawdziwa sieć opiera się na wartościowych tekstach. Blogi podróżnicze, strony kulinarne, samouczki, kursy językowe, portale edukacyjne dają nam dostępność wiedzy na tysiące tematów.

Artykuły SEO

Codziennie pojawiają się tysiące nowych artykułów w internecie. Żeby dopasować wyszukiwane słowa kluczowe do publikowanych artykułów, boty Google skanują strony w poszukiwaniu wartościowych treści. Niepowtarzalne treści opatrzone   unikalnymi zdjęciami oraz materiałami filmowymi zyskują na wadze i pojawiają się na pierwszych stronach wyszukiwania, dzięki czemu są częściej „klikane”.

4NETWORKERS copywriting

W 4NETWORKERS oferujemy:

artykuły SEO,

– artykuły reklamowe ,

– e-book,

– teksty na strony internetowe.

Copywriting obejmuje treści: automatyzacja, robotyzacja, nowe technologie, przemysł 4.0, zrównoważony rozwój, globalne cele rozwoju, psychologiczne i społeczne aspekty wdrożenia innowacji.

Filmy reklamowe

4NETWORKERS  to także realizacja krótkich filmów reklamowych. Filmy dają doskonałą możliwość promocji. Nie musisz wydawać tysięcy złotych na relaizację typu Bollywood. Krótki film promocyjny też może być skuteczny. I możesz się nim podzielić na You Tube, Facebooku czy Linkedin.

Podcasty o produktach i usługach

Czy wiesz ile osób korzysta ze Spotify? Ale ludzie nie słuchają tylko muzyki. Na portalach typu Spotify można słuchać także podcastów. Realizujemy podcasty na wybrane tematy.

Jeśli chcesz zamówić artykuł lub firm reklamowy skontaktuj się z nami biuro@4networkers.eu