Konferencje branżowe w Polsce Północno-Wschodniej 2023

Elbląg 17 listopada 2023

Transformacja firm produkcyjnych jest obecnie najpilniejszą potrzebą polskiej gospodarki. Przewagę konkurencyjną możemy uzyskać i utrzymać dzięki automatyzacji i robotyzacji przedsiębiorstw.

To już druga edycja Konferencji Inteligentna Fabryka w Przemyśle 4.0. Poprzednie wydarzenie zgromadziło niemal 100 uczestników z branż takich jak meblarstwo, obróbka metali, branża medyczna, doradztwo i dotacje, elektrotechnika.

Jak zwykle będziemy poruszać takie tematy jak optymalizacja produkcji, automatyzacja i robotyzacja oraz doradztwo biznesowe.

TAGI meblarstwo, obróbka metali, przemysł stoczniowy, elektrotechnika, doradztwo i dotacje,

Ełk 21 listopada 2023

Konferencja Zielona Optymalizacja Produkcji – recykling, regeneracja, automatyzacja i robotyzacja

Zielona transformacja firm produkcyjnych jest kolejnym celem zrównoważonego rozwoju. Gospodarka o obiegu zamkniętym, optymalizacja produkcji pod względem recyklingu i regeneracji to tylko niektóre z tematów, które będziemy poruszać na Konferencji.

ZIELONA OPTYMALIZACJA PRODUKCJI to już trzecia odsłona Konferencji tematycznych, które odbywają się jesienią w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku. Wydarzenie corocznie gromadzi około 100 uczestników oraz partnerów – przedstawicieli firm produkcyjnych, a także instytucji otoczenia biznesu.

Wydarzenie, które odbędzie się w Parku Technologicznym w Ełku jest kierowane do właścicieli i pracowników produkcyjnych oraz usługowych firm z regionu ełckiego.

Zazielenienie firm i ekologiczna produkcja

TAGI teletechnika, OZE, oświetleniowa, elektryczna, obróbka metali, przemysł jachtowy, elektrotechnika, doradztwo i dotacje,

Białystok 7 grudnia 2023

Klaster Obróbki Metali czyli Klaster przemysłowy Evoluma  – jeden z polskich klastrów kluczowych gromadzi ponad 100 firm z całej Polski. Współpraca przedsiębiorstw z branż obróbka metali i CNC, automatyzacja, robotyzacja, branża spawalnicza czy chemiczna daje dużo możliwości rozwoju.

Konferencja poświęcona transformacji cyfrowej oraz innowacjom wdrażanym w nowych fabrykach. EVOLUMA to przestrzeń przeznaczona na promowanie szkoleń, technologii, automatyki i robotów w firmach produkcyjnych. Nie zabraknie tematów związanych z finansowaniem inwestycji i podnoszeniem kompetencji w ramach Funduszy Unijnych.

Hackaton w formie konkursu technologicznego będzie obejmował starcia drużyn w konkurencjach: spawanie z rozszerzonej rzeczywistości oraz projektowanie i obróbka CNC. Przewidujemy 5 drużyn w dwóch kategoriach – Studenci i uczniowie oraz firmy.

Wystawa jest okazją do zapoznania się z maszynami, robotami, automatyką przemysłową. Instytucje i firmy partnerskie będą mogły pokazać swoje rozwiązania oraz technologie wspierające produkcję.

Strefa Pracy – integralną częścią wystawy będą stanowiska dedykowane studentom, którzy będą mogli zorientować się w ofertach i warunkach pracy regionalnych przedsiębiorstw. Do dyspozycji partnerów Hackatonu będzie strefa promocji firm wśród uczniów i studentów.

TAGI klaster, obróbka metali, automatyzacja i robotyzacja, internacjonalizacja,

Zostań partnerem wydarzeń pokaż, jak wdrażać technologie, podziel się wiedzą o finansowaniu inwestycji, promuj swoją firmę w regionie Polski Północno-Wschodniej.

Skontaktuj się z nami – biuro@4networkers.eu