Tekst SEO i plik audio – czyli nowa usługa w marketingu

Rynek nie lubi nudy. Marketing nie lubi próżni. Jako, że reklama jest dźwignią handlu, wiele firm prześciga się w wyszukiwaniu nowych form promocji. Witryny www wypełnione są ciekawymi treściami – blogami, opisami produktowymi. Oryginalne zdjęcia i dobre filmy reklamowe świetnie pozycjonują wiele produktów i usług.

Nowości w reklamie

 Kreatywność ludzka nie ma granic, toteż wciąż pojawiają się nowości w reklamie. Trendy w marketingu wciąż się zmieniają i aby wyróżniać się w internecie trzeba stawiać na nietuzinkowe rozwiązania. Proponujemy całkiem nową usługę Copywriting + Lektoring = PoMagJerzy. 

Jak to działa? Wpis SEO wraz z audio możesz znaleźć w tekście Marketing w przemyśle

lub posłuchać tu:

PoMagJerzy

Dlaczego PoMagJerzy? To akronim od słowa POmagadać, MAGdalena i JERZY. Ponieważ tworzymy ciekawe i różnorodne treści, chcemy pomagać w promocji ciekawych biznesów.

MAGdalena Kamińska – psycholog, pasjonatka automatyzacji i zrównoważonego rozwoju.  Copywriter, który nie boi się żadnego tematu.  Pisuje do czasopism branżowych, kręci filmy reklamowe i deklaruje chęć współpracy z bienzesem na rzecz naszego regionu. Koordynator Konferencji Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu.

Jerzy Cieśliński – Pracuje jako coach i trener biznesowy z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży. Pomaga rozwijać się początkującym przedsiębiorcom, którzy zrobili już pierwsze kroki w biznesie, albo odziedziczyli firmę i chcą dobrze zaplanować jej dalszy rozwój.

Świetnie czuje się w pracy zespołowej – jest również scrum masterem – potrafi wspierać innych w znajdowaniu rozwiązań, zadawać pytania prowadzące do odkrycia właściwych odpowiedzi, budować inspirującą atmosferę i relacje w zespole.

PoMagJerzy występowali już razem

Podcasty dla wszystkich

Coraz więcej ludzi słucha podcastów. Owszem, są użytkownicy, którzy czytają, lub oglądają You Tube. Podcasty dla wszystkich to nowa opcja, którzy wykonując codzinennie czynności, pracując, jadąc do pracy samochodzem czy rowerem po prostu słuchają.

Copywriting i lektoring

Copywrtinig i lektoring to nowa usługa. W jeden cenie masz pozycjonujący tekst SEO oraz plik audio, który możesz dodać do artykułu na stronę, możesz wrzucić na Spotify, You Tube czy w dowolne miejsce.