Co zrobić by pokazać swoją firmę w internecie?

Pandemia zdecydowanie zweryfikowała wiele modeli biznesowych i firmy przeniosły swoje działania do sieci. Dobry marketing bez strony www czy Social Media nie istnieje. Jednak co zrobić by pokazać swoją firmę w internecie gdy konkurencja jest coraz większa? Portal e-B2B.org to najprostszy sposób promowania firmy w sieci.

Content marketing

Wyszukiwarki Google są nastawione na jak najlepsze dopasowanie zapytań użytkowników internetu do zamieszczonych na portalach treści. Tworzenie wartościowych tekstów z nastawieniem na dobór odpowiednich słów kluczowych (SEO) to content marketing. Warto zamieszczać na swojej stronie dobre teksty w formie wpisów blogowych. Jeśli sam nie chcesz podjąć się copywritingu możesz zamówić takie artykuły. 

Link do-follow

Nawet najlepsza strona z wartościowymi tekstami potrzebuje pozycjonowania dzięki link do-follow. Link do-follow to taki odsyłacz do innych ciekawych artykułów. Oznacza to, że dobre treści są ze sobą powiązane. Takie linki można tworzyć w obrębie własnej strony co nadaje jej strukturę powiązań. Jednak znacznie ważniejsze są linki do-follow do innych wartościowych stron, które niejako uwierzytelniają je.

Jak pozycjonować stronę

Portal e-b2b.org został stworzony po to aby promować dobre produkty i ciekawe usługi. Jeśli zastanawiasz się jak pozycjonować stronę –  pomożemy Ci! Na stronie portalu e-B2B.org możesz wykupić artykuł lub zamówić tekst o określonej tematyce. Do tego tekstu dodajemy linki do-follow, które będą prowadzić na stronę www Twojej firmy. Dzięki będzie się ona lepiej pozycjonowała, co na pewno przyciągnie większą liczbę klientów.

Każda branża jest inna

Mechanizmy SEO są w content marketingu wszędzie takie same, jednak każda branża jest inna. Promowanie firmy oferującej artykuły spożywcze będzie nieco inne niż takiej, która sprzedaje customizowane zegarki czy ekologiczne krawaty. Na portalu e-B2B.org dbamy o jakość wszystkich artykułów dlatego zawsze możesz być pewny wysokiej SEO jakości.

Uważaj na bezwartościowe linki

 Niestety wiele firm oferuje content marketing bardzo słabej jakości. Uważaj na bezwartościowe linki ponieważ nie tylko osłabią Twoją stronę, a w skrajnych przypadkach na Twój portal mogą zostać nałożone specjalne filtry, które znacznie utrudnią wyszukiwanie strony przez użytkowników. Co gorsza możesz nawet o tym nie wiedzieć – czyli nie tylko nie zdobywasz klientów, ale jeszcze dodatkowo ich tracisz.

Kupowanie artykułów

Portal e-B2B.org to portal wartościowych treści. Umożliwiamy kupowanie artykułów już gotowych (link). Możemy także przygotować artykuł biznesowy, tekst SEO na podane przez Ciebie słowa kluczowe wraz z podlinkowaniem do-follow. Marketing internetowy to świetny sposób na promocję fimy.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Portalu – skontaktuj się z nami!