Offset produkcji

Branża przemysłowa bez przestojów, długotrwałych przezbrojeń i skomplikowanych procedur jest możliwa dzięki produktom wspierającym offset produkcji. Jeden system zamiast wielu pozycjonerów, kilku różnych skanerów i kamer? To jest możliwe dzięki pozycjonowaniu robota w przestrzeni – Oko dla robota od AVS zastępuje skomplikowany system wielu różnych urządzeń. Jak działa? Głowica umieszczona na robocie skanuje wiązką laserową przestrzeń roboczą w poszukiwaniu zadanego modelu i opracowuje trajektorię robota aby pobrać wybrany detal. Specyfikacja lasera jest odporna na wysoką temperaturę oraz zmienne światło – to istotna cecha szczególnie na halach produkcyjnych, gdzie światło zmienia się w czasie doby w dużym stopniu.

Cały wykład o offsecie produkcji znajdziesz tu:

Polska myśl technologiczna

W automatyce i robotyce często prędzej czy później kupujemy technologie z Niemiec, USA lub Chin. Oko dla robota to polska myśl technologiczna ze stajni AVS. Warto wspierać polskie firmy, nie tylko z powodu  lokalnego patriotyzmu, ale również dlatego, że poziom wsparcia przedsiębiorstw produkcyjnych jest o wiele większy.

Testy produkcyjne

Wiele firm boryka się z problemem jakim jest wyjątkowo skomplikowany lub wyjątkowy proces produkcji, niepowtarzalny. AVS oferuje bezpłatne testy rozwiązania oraz wsparcie na etapie wdrażania Oka dla robota. Jeśli jednak chcecie cały projekt wdrożenia, zaawansowany system wsparcia na etapie koncepcyjnym polecamy płatną usługę doradczą, która będzie jednocześnie audytem. Kompletny raport może być krokiem milowym w procesie inwestycji w nowe technologie.

O tym jak zmieniają się potrzeby firm produkcyjnych w wywiadzie:

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o systemie wizyjnym napisz biuro@4networkers.eu