Smart Factory

Smart Factory to fabryka zgodna z ideą Przemysłu 4.0. dostosowana do oczekiwań klienta. Ale przecież fabryka z branży meblarskiej nie równa się fabryce jogurtów. Jak znaleźć idealne rozwiązanie?

Tu z pomocą przychodzi Balluff z szeroką gamą czujników IOlinków, RFID i całym portfolio doskonałych narzędzi automatyki przemysłowej. Dopracowany sposób pracy z klientem sprawia, że przedstawiciele firmy dostarczają kompleksowe rozwiązania.

Świat rzeczywisty i świat cyfrowy

Smart Fabryka to tak naprawdę oczujnikowane urządzenia, maszyny i roboty, które w czasie rzeczywistym raportują dane poprzez warstwę informatyczną do chmury, dzięki której mamy doskonałą kontrolę nad produkcją.

E-paszoprt narzędzia

Narzędzia i maszyny w produkcji są bardzo drogie i są po to aby zarabiać. Przestoje wywołane uszkodzeniem części, zepsuciem łożysk czy brakiem regularnego serwisu przestają być problemem jeśli wdrożymy w naszej firmie e-paszport narzędzia.

Wywiad z Markiem Kowalskim o współpracy z klientami

Koronawirus zdecydowanie pokrzyżował plany produkcyjne, szkoleniowe i inwestycyjne. Firma Balluff – dostawca wysokiej jakości automatyki wychodzi naprzeciw problemom z pandemią. Doskonale wyposażone centrum szkoleniowe na 4 kółkach – Bus Demo zwany BOBEM przemierza Polskę i dostarcza wiedzy o najnowszych technologiach. Balluff oferuje doskonałej jakości czujniki, systemy RFID, IO-link i oraz doskonałą integrację systemów automatyki.

Chcesz zaprosić BOBa do swojej firmy i skorzystać ze szkolenia? Skontaktuj się z Balluff