III Konferencja Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu już 15 października!

Wyjątkowe obostrzenia związane z epidemią sprawiły, że z kalendarza wartościowych imprez zniknęła większość eventów. Jednak III edycja Konferencji Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu odbędzie się na pewno!Wyjątkowe obostrzenia związane z epidemią sprawiły, że z kalendarza wartościowych imprez zniknęła większość eventów. Jednak III edycja Konferencji Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu odbędzie się na pewno!

Firma Alnea oraz Grupa WM po raz kolejny przygotują doskonałą porcję wiedzy oraz pokazy robotów, maszyn i nowych technologii. Najlepsi specjaliści z branży AiR poprowadzą prelekcje na tematy związane z wiedzą technologiczną, sprawdzonymi modelami biznesowymi.

Online dla wszystkich

Wszystkie wykłady były i będą rejestrowane oraz dostępne w sieci. To bardzo istotne, nie tylko z perspektywy pandemii, ale także wszystkich inżynierów i menadżerów, którzy nie mogą opuścić swoich stanowisk pracy. Mogą za to obejrzeć wykłady online lub podzielić się linkiem z koleżankami i kolegami z branży.

Jak zacząć współpracę

Konferencja to także doskonały czas na networking. Wielu Gości zaczyna współpracę miedzy sobą jako dostawcy usług lub towarów. Dlatego też czujemy się partnerami nie tylko naszych prelegentów, ale i wszystkich uczestników.

Konferencja AiR to najlepsza sposobność  na spotkanie się z liderami i specjalistami z branży. Nie zabraknie konkretnych przykładów wdrożeń i wiedzy praktycznej. Naszym celem jest pokazanie automatyzacji, która się opłaca. Wyselekcjonowani goście to doskonała okazja do znalezienia ciekawych kontaktów biznesowych.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz – konferencje@alnea.pl

Partnerzy konferencji w poprzednich edycjach

Dotychczas partnerami poprzednich konferencji były takie firmy jak KUKA, Mitsubishi, Balluff, Fanuc, Omron, OnRobot, Troax, Universal Robots, Schunk, Corobotics, Siemens, Aplitt, Fronius, Technology Applied. Wsparciem konferencji były także Bank BGK, PKO BP, a także Klaster Obróbki Metali oraz Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Patronat nad ostatnią konferencją przejęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, a także Pracodawcy RP. Dzięki udziałowi tak wspaniałych Gości, dyskusja była naprawdę zacna i zgromadziła dużą widownię.

Warto zobaczyć

Przykłady skutecznych wdrożeń robotyzacji – Łukasz Szczepkowski KUKA

Jak skutecznie i efektywnie wdrożyć robotyzację w procesach obróbki skrawaniem. Mateusz Amroziński – Fanuc

Jak się robotyzować z głową? Wojciech Łaś Mitsubishi

Nowoczesne systemy wymiany danych. Adam Dziura  Balluff

New technologies – unnecessary cost or effective method and production efficiency. Istvan Balazc  OnRobot

Bezpieczeństwo zrobotyzowanych maszyn i urządzeń. Sebastian Chrzanowski – Sawicki   Troax

Liczenie stopy zwrotu ze stanowisk z robotami współpracującymi – na przykładowych wdrożeniach. Marcin  Gwóźdź Universal Robots

Pakiety funkcjonalne dla robotów sześcioosiowych. Jakub Sobolak Schunk

Przemysłowe zastosowania kobotów – łatwe i elastyczne narzędzie do zwiększenia efektywności. Radosław Matiakowski CoRobotics

Liczenie stopy zwrotu ze stanowisk z robotami współpracującymi – na przykładowych wdrożeniach. Marcin Gwóźdź kierownik sprzedaży Universal Robots