#4NETWORKERS – networking dla biznesu

Networking dla biznesu może okazać się drogą do wyjścia z kryzysu. Kryzysu, który jest nieunikniony, i który szybko się nie skończy. Dlaczego? Dlatego, że przedsiębiorstwa będą miały ograniczoną możliwość poradzenia sobie z zapaścią, a żadne państwo, ani żadna unia nie będzie w stanie realnie zapobiec wszystkim upadłościom.

Biznes ma przynosić zyski

Przedsiębiorstwo ma przede wszystkim przynosić zyski. Dobra organizacja, rzetelna praca, odpowiednie narzędzia i wysokiej jakości produkty/usługi mogą być gwarancją sukcesu. Mogą, ale nie muszą.

Jak osiągnąć sukces?

Każdy przedsiębiorca zadaje sobie pytanie jak osiągnąć sukces finansowy. Stare przysłowie rzecze „reklama dźwignią handlu”. Może zatem pytanie powinno brzmieć „jak dobrze zareklamować firmę?”.

Dlaczego platforma internetowa?

Biznes przenosi się do sieci. Ponosimy coraz większe nakłady na reklamę internetową. A co jeśli moglibyśmy połączyć siły? Promocja w naszym regionie i województwach ościennych na specjalnej stronie internetowej? Firmy z różnych dziedzin wspierająca się w dostarczaniu usług, zasobów, doświadczenia i wiedzy to początek nowej jakości w marketingu. Nie musiszn

Nasza oferta to:

  • prezentacja firmy na portalu internetowym
  • promocja produktów poprzez artykuły tematyczne, wywiady, podcasty
  • propagowanie możliwości firmy na spotkaniach biznesowych, konferencjach i targach
  • pozyskiwanie klientów i partnerów strategicznych
  • wspólne inicjatywy
  • transfer wiedzy i doświadczenia
  • wymiana informacji

Rozwój firmy

Budowanie sieci kontaktów

Sprzedaż wolnych zasobów

Świat jest mały, możesz dotrzeć w dowolne miejsce dzięki aplikacjom, posłuchać muzykę z dowolnej części świata lub zamówić części z antypodów. To globalna bliskość, a co z firmami, od których dzieli nas tylko  kilkadziesiąt kilometrów. Czy znasz te firmy? Pewnie niewiele – głównie z targów albo Internetu właśnie.