Marketing przemysłowy – jak odnieść sukces w branży kooperacji

Trudne czasy zawsze zmuszają do cięcia kosztów. Na szczęście firmy już się przekonały, że nie warto oszczędzać na marketingu. Jednak marketing przemysłowy jest branżą szczególną, w której nie działa wiele praw sprzedażowych. Podejmując ten temat organizujemy konferencję Marketing przemysłowy –  jak  odnieść  sukces  w  branży kooperacji, która odbędzie w Nadarzynie 25 stycznia 2023r.

MetalTech

Centrum Targowe PTAK WARSAW EXPO. od kilku lat jest targową stolicą Polski, także dzięki takim wydarzeniom jak Warsaw Industry Week.

Targi MetalTech odbywają się po raz pierwszy w dniach 24-26.01.2023. Partnerem targów jest Klaster Obróbki Metali.

MetalTech to targi poświęcone branży metalowej, a będzie można na nich zobaczyć wiele technologii wiązanych z obróbką metali. Konferencja Marketing Przemysłowy doskonale wpisuje się w tematykę targów.

Ożywić branżę targową

Targi i konferencje bardzo ucierpiały podczas ostatnich dwóch lat. Liczba odwiedzających wciąż się zmniejsza , a niektóre firmy zdecydowały się zrezygnować ze stanowisk wystawienniczych. Wystawy i targi to jednak wyjątkowe wydarzenia, które dają możliwość promowania nowych technologii i idei. Dlatego należy ożywić branżę targową. Eventy takie jak konferencje czy spotkania networkingowe pozwalają nie tylko na propagowanie wiedzy, ale także na dzielenie się doświadczeniami czy zdobycie nowych kontaktów biznesowych.

Zobacz jak można promować firmę na targach. Wideorelacje i wywiady #4NETWORKERS

Marketing przemysłowy

Marketing przemysłowy zmienia swoje oblicze. Konferencja Marketing przemysłowy –  jak  odnieść  sukces  w  branży kooperacji będzie okazją na dyskusję i poznanie najnowszych trendów. Zaproszeni goście będą reprezentować różne dziedziny i różne firmy, należy więc oczekiwać gorącej dysputy.

Paneliści

Janusz Poulakowski

Dyrektor operacyjny Klastra Obróbki Metali – Krajowego  Klastera Kluczowego.

Absolwent Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz Studiów Podyplomowych na Wydziale PR Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada bogate (ponad 20 lat) doświadczenie w internacjonalizacji polskich przedsiębiorstw  na stanowiskach kierowniczych w sektorze prywatnym oraz instytucjach otoczenia biznesu. Ekspert w zakresie pozyskiwania funduszy  i zarządzania projektami z zakresu rozwoju  kapitału  ludzkiego, internacjonalizacji i  usług proinnowacyjnych dla biznesu. Koordynator projektów z zakresu opracowywania programów i doskonalenia kompetencji nauczycieli zawodu. Koordynacja aktywności marketingowo – promocyjnej oraz działań w  zakresie transformacji cyfrowej  w ramach KOM.

Agnieszka Czupryn – Acedora

Pomaga przedsiębiorcom promować ich firmy z wykorzystaniem marki osobistej. Przygotowuje strategię a następnie wdraża ją w wybranych kanałach komunikacyjnych. Marketingiem zajmuje się już kilkanaście lat – prowadziła wcześniej dwie firmy internetowe, przez kilka lat pracowała też jako doradca marketingowy w Luksemburgu. Ceni uczciwość zarówno w życiu jak i w biznesie oraz otwartość na niestandardowe myślenie i działanie.

Maciej Matejczyk – Entra Group

Matejczyk – Dyrektor ds. Rozwoju i Partner w Entra Group. Ekspert z 16-letnim doświadczeniem w obszarze produkcji, utrzymania ruchu, wdrażania projektów WCM w operacjach, zarządzania zmianą. W szczególności specjalizuje się w zakresie zmian systemowych i procesowych w działach operacyjnych firm (produkcja, utrzymanie ruchu, jakość), angażowaniu i motywowaniu pracowników oraz zarządzaniu zmianą w oparciu o koncepcje Produkcji Klasy Światowej (WCM), TPM oraz Lean. Posiada wysokie kompetencje w wypracowywaniu rozwiązań z zakresu zarządzania organizacją z wykorzystaniem wskaźników efektywności.

Zobacz relację z Konferencji

M! Marketing Przemysłowy

MetalTech Ptak Warsaw Expo

25.01.23 godz. 12.30.

Wstęp na Konferencję – bezpłatny

Obowiązkowa rejestracja na targi poprzez formularz targów